لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه


چاقی و لاغری بیش از حد، بالا رفتن سن و سال و ... از جمله دلایلی هستند که باعث تغییر فرم و شکل سینه ها و یا شل شدگی آن ها می شود. به همین خاطر بسیاری از بانوان به دنبال روشهای مختلف جراحی زیبایی سینه هستند تا این مشکل را برطرف کرده و مشکلات ظاهری سینه خود را رفع کنند. اما با وجود هزینه و عوارضی جراحی زیبایی سینه دارد، بسیاری از بانوان ترجیح میدهند که این عمل جراحی را انجام ندهند. اما امروزه، با پیشرفت علم و تکنولوژی، روشی ابدا شده که بتوان با کمترین عوارض و همینطور هزینه مناسب، این جراحی را برای کسانی که سینه های افتاده و شل دارند، انجام داد. لیفت سینه که منظور بالا کشیدن سینه ها می باشد، یک روش کاملا بی خطر بوده اما احتایج به یک مدت طولانی و البته انرژی دارد. چرا که فرد باید به مدت دو تا شش ماه این جراحی را انجام دهد تا به نتیجه مورد نظر خود برسد. با اینکه این روش بسیار کم خطر بوده و عوارضی نیز ندارد، اما بازهم افرادی هستند که حاضر نیستند تن به عمل جراحی بدهند. برای اینگونه افراد در ادامه، چند روش لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه معرفی کرده ایم تا بدون احتیاج به عمل جراحی، به فرم سینه دلخواه خود برسید.

 

جراحی زیبایی سینه

 

 

لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه برای چه کسانی مناسب است؟


کسانی میتوانند برای این عمل جراحی زیبایی سینه کاندید شوند که برای اثر سرطان و یا بیماری ها مختلف حجمی از سینه خد را از دست داده اند و یا با مشکل افتادگی سینه به خاطر کاهش وزن، بارداری، شیردهی و سن بالا روبرو شده اند. همچنین کسی که مخواهد جراحی لیفت سینه انجام دهد، نباید هیچگونه بیماری داشته باشد و باید کلا از نظر جسمی سالم و سلامت باشد. همینطور در گذشته اش نباید سابقه بیماری های خطرناکی وجود داشته باشد.

 جراحی زیبایی سینه

رژیم غذایی برای لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه


اما اگر همچنان طالب انجام جراحی زیبایی سینه به روش لیفت نیستید، میتوان بدون نیاز به جراحی زیبایی و با استفاده از روش های مختلف و ساده، روی لیفت سینه خود کار کنند. شما میتوانید با خوردن غذاهای سالم و مفید و همینطور داشتن رژیم غذایی خاصی به فرم ایده آلی که میخواهید دست پیدا کنید.

جراحی زیبایی سینه

 

 

طب سوزنی برای لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه


بعد از رژیم غذایی، یکی دیگر از راه های لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه، روش طب سوزنی است. با استفاده از روش طب سوزنی، که بسیار موثر و مفید نیز می باشد میتوان به راحتی به فرم ایده آل خود دست یافت. استفاده از روش طب سوزنی نتایج خوبی برای شما خواهد داشت و همینطور هیچگونه عوارضی ندارد. اما در این روش ممکن است به زمان بیشتری احتیاج پیدا کنید.

جراحی زیبایی سینه

 

مشکلاتی که ممکن است در روش لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه رخ دهد :


از دست دادن سفتی و ارتجاعی بودن پوست سینه
ظاهری به شکل افتاده و یا نوسانی، به طوری که انگار با چهارچوب بدن بیمار هماهنگی ندارد
افتادگی سرسینه ها

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش