بهترین روش بزرگ کردن سینه چیست ؟


همیشه بانوانی هستند که به دنبال بزرگ شدن سینه های خود بدون نیاز به جراحی زیبایی سینه هستند. برای بزرگ شدن سینه ها راه های زیادی وجود دارد. اگر فکر می کنید که سینه های بزرگتر میتواند در جذابیت شما تاثیر بگذارد، در ادامه همراه ما باشید تا شما را با چند روش برای بزرگ کردن سینه ها آشنا کنیم. بسیاری از خانم ها هستند که وقتی خود را در آینه میبینند، راضی نیستند و همیشه به دنبال راه هایی برای زیبایی ظاهری خود میگردند. طبق آمارهای گرفته شده، خانم ها سالانه هزینه زیادی برای رسیدن به ظاهر خود، تقویت پوست، از بین بردن سلولیت ها و ... صرف می کنند. اما امروزه روش های بسیاری بوجود امده که با استفاده از آن ها حتی ممکن است به جراحی زیبایی سینه برای بزرگ کردن احتیاجی نداشته باشید. بنابراین چند مورد از این روش ها را همچنین عمل جراحی را برای شما معرفی می کنیم.

 

جراحی زیبایی سینه


رژیم غذایی و ورزش بدون نیازی به جراحی زیبایی سینه


با انجام حرکات شنا علاوه بر بازوهایتان روی عضلات سینه تان نیز کار خواهید کرد. نرمش قسمت نیز سینه های بزرگ را قوی و بزرگ تر می کند و در نتیجه سینه ها بزرگتر به نظر می رسند. همچنین بازوهایتان سفت تر و ماهیچه ای تر می شود. در کنار حرکت شنا، پرس های سینه ای با دمبل نیز روش بسیار خوبی برای بزرگتر کردن و قوی تر کردن بافت سینه ها می باشد. با انجام این حرکات به مدت هفته ای سه بار به جای عمل جراحی زیبایی سینه هایی سفت و بزرگ خواهید داشت.

 

جراحی زیبایی سینه

 

مصرف هورمون استروژن


هورمون استروژن در زمان بلوغ ترشح شده و در نتیجه آن سینه های زنانه ایجاد می شود. تولید این هورمون در سن هجده یا نوزده سالگی قطع می شود. بعد از سن هجده و یا نوزده سالگی میتوان با خوردن زیاد شیر سویا، توفو، پینر سویا و یا سویا انباشته شده، هورمون استروژن را در خود تقویت کنید. همچنین قرص هایی هم هستند مه بزرگ سینه سینه با استروژن بوده و یک از یک منبع گیاهی ساخته شده اند و به همان شکل تاثیر می گذارند.وزن کلی خودتان را زیاد کنید


اگر میخواهید برای لاغر شدن ورزش کنید، باید بدانید که این رژیم و ورزش روی سینه های شما تاثیر گذاشته و موجب کوچک شدن سینه هایتان می شود. شما میتوایند با خوردن کالری زیاد سینه های خود را بزرگ تر کنید اما این را هم بدانید که قسمت های دیگر بدنتان نیز بزرگ تر می شوند. باردار شدن نیز یک راه طبیعی برای بزرگ کردن سینه هاست.

 

تزریق کردن چربی


در طی یک عمل جراحی زیبایی سینه برای بزرگتر کردن سینه هایتان از شکم و یا باسن چربی گرفته شده و به سینه ها تزریق می شود تا پر تر به نظر بیایند. بعد از هربار تزریق، مقداری از چربی به بدن جذب می شود بنابراین لازم است که چند بار تزریق انجام شود تا نتیجه دلخواه بدست آید. اگر این نوع روش را برای بزرگ تر کردن سینه های خود انتخاب کرده اید، بسیار مراقب باشید چرا که این امکان وجود دارد که چربی کلسیفه شده و در نتیجه مشکلات جدی را برای سلامتی شما بوجود آورد.

 

جراحی زیبایی سینهروش های طب سوزنی الکتریکی


در این روش سوزن های مخصوصی داخل سینه های شما می کنند. این سوزن ها جریان الکتریکی را به سلول های سینه منتقل می کنند و در نتیجه باعث بزرگتر شدن سینه ها می شوند. در بین تمام روش هایی که تاکنون گفته ایم، این روش بین مردم بسیار محبوب است. البته ممکن است در بعضی از موارد اثر دائمی نداشه باشد اما روشی بسیار مناسب می باشد.بزرگ کردن از راه جراحی زیبایی سینه


یکی از روش های استفاده شده در جراحی زیبایی سینه برای افزایش سایز، ایمپلنت است. ایمپلنت ها به دو نوع سالینی و سیلیکونی تقسیم می شوند. بانواع معتقدند که ایمپلنت سیلیکونی بیشتر حس سینه های واقعی را داشته ولی اگر هم نشتی داشته باشد، نسبت به دیگر ایمپلنت ها بسیار خطرناک می باشد. هزینه عمل ایمپلنت سینه ها در هر دو نوع بین پنج الی ده میلیون می باشد.

جراحی زیبایی سینه

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش