حجم دهنده سینه بدون نیاز به جراحی زیبایی سینه

بسیاری از بانوان هستند که دنبال راهی برای داشتن سینه های خوش فرم و زیبا میگردند. همینطور بسیاری از آن ها در تلاش هستند تا از روش هایی به جز جراحی زیبایی سینه استفاده کنند که هم بی خطر باشد و همینطور نتیجه خوبی داشته باشد. امروزه استفاده از روش های مختلف جراحی زیبایی سینه بین بانوان بسیار رایج شده است. که در ادامه عوارض و هزینه هایی که دارند، بسیاری از زنان ترجیح میدهند تا با روش های خانگی و سالم که مثل جراحی زیبایی سینه عوارض ندارد، به حجم دادن سینه های خود کمک کنند. در همین راستا کرن های بزرگ کننده سینه تولید شد که چندان تاثیری ندارند. به همین خاطر برای شما چندین روش خانگی و سالم، جایگزین کرم های مختلف حجم دهنده سینه معرفی می کنیم. در ادامه همراه ما بمانید.

جراحی زیبایی سینه

 

استفاده از ماساژ روزانه


با ماساژ دادن روزانه سینه ها، میتوانید علاوه بر فرم دادن، به بزرگ شدن و حجم دادن سینه ها کمک کنید. بدون سوتین روی زمین صاف دراز کشیده و با دو دست خود سینه ها را خیلی ارام ماساژ دهید. همینطور میتوان منقبض کردن ماهیچه های گردن، ماهچیه پکتورالیس بزرگ، یعنی ماهیچه واقعی زیر سینه ها را نرمش دهید. روزی ده تا بیست بار این تمرین توصیه می شود.

استفاده از کرم های حجم دهنده روز و شب که حجم دهنده سینه هستند
البته این مورد چندان پیشنهاد نمی شود. برعکس تبلیغات بسیار در مورد این کرم ها باید گفت که چندان موثر نیستند و عوارضی هم برای شما ایجاد می کنند.

 

استفاده از قرص های ضد بارداری


از دیگر عوامل حجم دهنده سینه، استفاده از شش ماه از قرص های ضد بارداری است. این قرص ها را اگر به مدت شش ماه، یعنی شش دوره 21 روزه مصرف کنید، تا سه سایز رشد سینه خواهید داشت. اما این قرص عوارضی مثل افسردگی، سرگیجه، تنبلی تخمدان، دل دذد و سردرد نیز دارند.

 

مصرف ویتامین E


میتوان به با مصرف روزی یک عدد ویتامین E به مدت پانزده روز، به حجیم شدن سینه های خود کمک کنید. بعد از پانزده روز مصرف ویتامین، مصرف را به مدت پانزده روز قطع کرده و دواره شروع کنید. چرا که ممکن است ویتامین E برای شما ضرر داشته باشد و موجب چاقی و پرخوری شما شود.

 

انجام ورزش باتر فلای


از دیگر ورزش ها حجم دهنده سینه علاوه بر جراحی زیبایی سینه، ورزش باتر فلای یا همان پروانه است. این ورزش در فرم دادن و حجم دادن به سینه بسیار موثر عمل می کند. میتوان دستگاه های ورزش باتر فلای را نیز در باشگاه های بدنسازی پیدا کرد. اما اگر به باشگاه نمیروید هم میتوانید در خانه با حرکت باز و بسته کردن دست به دو طرف سینه با سرعت، این ورزش را انجام دهید.

 جراحی زیبایی سینه

 

شنا کردن، یک عامل حجم دهنده سینه


شنا نیز از جمله ورزش هایی بوده که به سینه ها حجم میدهد، علل خصوص شنای قورباغه ! چرا که در این شنا ماهیچه های پشت و سینه مجبور به مقاومت در برابر فشار آب می شوند. فشار آب نیز ماساژ فوق العاده ای برای سینه هاست. برای تمرین کردن این ورزش ها باید پاهای خود را کف استخر بگذارید، تا جایی که آب تا شانه های شما بالا بیاید سپس دست های خود را برده و آرام در جلوی خود پایین اورید. اینکار را ده بار تکرار کنید تا سینه های بزرگ و سفتی داشته باشید.

 

استفاده از کرم ها و روغن های مخصوص سینه


همچنین میتوان از کرم ها و روغن های مخصوص مختلف برای فرم دادن و حجم دادن به سینه ها استفاده کرد. البته این امکان وجود دارد که استفاده از این کرم ها نیز تاثیری در حجم سینه ها نداشته باشد. استفاده از عصاره های گیاهی، روغن های طبیعی و یا بیولوژیکی روی سینه ها، شما را مجبور به ماساژ سینه ها می کند که اینکار باعث محفوظ نگه داشتن رشته های کشسان سینه ها می شود.

 

نکاتی مهم برای داشتن سینه هایی زیبا


برای داشتن سینه هایی زیبا و خوش فرم تنها کافیست که این چند مورد را رعایت کنید : -تغذیه و پرورش اندام به صورت علمی، ماساژ با آب سر یا همان هیدروتراپی سرد، ماساژ با روغن های مخصوص، پوشیدن سوتین های مناسب.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش