سفت شدن سینه به روش های مختلف


با روش های مختلفی از جمله جراحی زیبایی سینه میتوانید سینه های خود را سفت کنید. علاوه بر جراحی سینه میتوان سینه های خود را حالت داده و سفت کنید. همینطور این روش ها، از شل شدن سینه ها جلوگیری می کند. با بالار رفتن سن، افتادگی سینه ها یک اتفاق طبیعی است. سینه ها بالا بالا رفتن سن انعطاف پذیری و ویژگی کشسانی خود را از دست میدهند. این اتفاق در حدود سن چهل سالگی رخ میدهد اما ممکن است زودتر هم پیش بیاید. به جز بالا رفتن سن عوامل دیگری هم مثل شیردهی، بارداری، یائسگی، افزایش وزن، ورزش های سنگین، نپوشیدن سوتین ها مناسب، کمبود تغذیه و ... نیز روی شل شدن سینه تاثیر می گذراند. همینطور بیماری هایی مثل سرطان سینه، مشکلات تنفسی مثل سل موجب افتادگی سینه ها می شود. مصرف نیکوتین، الکل، نوشیدنی ها کربنات دار نیز موثر است. در این مقاله شما را برای داشتن سینه هایی سفت و خوب راهنمایی می کنیم.

 

جراحی زیبایی سینه

 

 

سفت کردن سینه با ورزش


اولین روش پیشنهادی ما برای سفت کردن سینه هایتان، ورزش کردن است. اگر سینه های افتاده ای دارید، میتوانید با داشتن برنامه منظم ورزشی روتین، سینه های خود را سفت کنید. با تمریناتی که انجام میدهید، بافت سینه و عضلات سینه ای اطراف قفسه سینه شما سفت تر می شود. تمرینات ورزشی روی بالا بردن و سفت کردن سینه های شما تاثیر بسیار دارد. این تمرینات ورزشی شامل پرس و کشش سینه، بالا بردن دست ها، حرکت پرواز با دمبل و شنا روی زمین می باشد.

 جراحی زیبایی سینه

سینه های خود را ماساژ دهید


برای داشتن سینه های سفت و خوب، باید هر روز حداقل پانزده دقیقه سینه های خود را به سمت بالا ماساژ دهید. اگر به دنبال نتیجه بهتر هستید، حداقل باید یکبار صبح و یکبار شب اینکار را انجام دهید. با ماساژ دادن پی در پی گرما و انرژی تولید می شود و خود به خود گردش سینه ها را بهتر می کند.

 

سفت کردن سینه با ماساژ یخ


ماساژ دادن با یخ نیز یکی دیگر از راه های سفت کردن و بالا بردن سینه هاست. با استفاده از سرمای ماساژ با یخ سینه ها منقبض شده و سینه ها خود به خود بالاتر می رود. برای انجام اینکار کافیست دو قالب یخ برداشته و تنها یک دقیقه با حرکت دایره ای شکل سینه های خود را ماساژ دهید. سپس سینه ها را با یک حوله خشک کرده و به سرعت سوتین بپوشید. هر روز با انجام یک دقیقه ماساژ با یخ میتوانید به سفت کردن سینه هایتان کمک کنید.

 

روغن های معطر


روغن های معطری مثل دانه رازیانه، روغن نعنا، روغن لیمو، روغن لیمو و روغن هویج باعث جوان سازی سلول های پوستی و همینطور انعظاف پذیری و کشسانی پوست های افتاده می شوند. تنها با ماساژ دادن سینه ها با این روغن ها مختلف کمک می کنید تا پوست اطراف و روی سینه محکم تر شود. این روغن ها میتواند پوست شما را بسوزاند به همین خاطر بهتر است تنها دو قطره برای اینکار لازم دارید.

 

روغن های گیاهی


ماساژ دادن با روغن ها گیاهی نیز برای انجام اینکار بسیار موثر و مفید است. از بهترین روغن هایی که میتوان برای سفت کردن سینه استفاده کرد، روغن بادام و روغن هسته انگور می باشند. تنها با استفاده از دو قطره از روغن های گیاهی سینه های سفت و خوش فرمی داشته باشید.

 

جراحی زیبایی سینه

 

روغن زیتون


از بهترین روش های خانگی برای سفت کردن سینه، ماساژ آن ها با روغن زیتون می باشد. چرا که روغن زیتون منبع آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب می باشد. این روغن آسیب هایی که از رادیکال های آزاد پدیدار شده را رفع کرده و از افتادگی سینه ها جلوگیری می کند. همینطور بافت پوست سینه را نرم تر می کند.

 

از ماسک های خانگی مخصوص سینه استفاده کنید


ماسک های سینه مثل ماسک های صورت هستند. این ماسک ها میتوانند پوست سینه و اطراف آن را سفت تر کنند. همینطور شما میتوانید با استفاده از این ماسک ها حداقل یک بار در هفته، نتیجه ای که میخواهید را بدست آورید. مساک های پیشنهادی .ماسک سینه ویتامین E و تخم مرغ، ماسک خیار و زرده تخم مرغ و ماسک سفیده تخم مرغ می باشد.

 

جراحی زیبایی سینه بهترین راهکار برای سفت شدن سینه


همینطور شما میتوانید با استفاده از روش های مختلف جراحی زیبایی سینه نیز به سفت شدن سینه های خود کمک کنید.

جراحی زیبایی سینه

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش