لیپوماتیک سینه در زنان


یکی از جراحی های زیبایی که در آن میتوان به راحتی چربی های سینه، شکم، ران و حتی پهلوها را برداشت، جراحی زیبایی سینه است. در این جراحی زیبایی میتوان به راحتی سایز سینه خود را با برداشتن چربی های اضافی این قسمت کاهش داد تا به سایز دلخواه رسید. در گذشته برای کاهش دادن سایز سینه و استفاده از روش لیپوماتیک سینه از لیپوساکشن و لیپولیز استفاده می کردند. لیپوماتیک شاید شکلی تهاجمی تر باشد ولی خیلی کم خطر می باشد. لیپوماتیک از جمله روش های لاغری در دنیا بوده که فرد را در یک جلسه به نتیجه ای که میخواسته رسانده است.

جراحی زیبایی سینه

 

 

چه کسانی کاندید لیپوماتیک سینه هستند؟


بانوانی که از درد گردن، درد کمر، سر درد و درد پشت احساس نارضایتی و ناراحتی دارند میتوانند از روش لیپوماتیک سینه برای برطرف کردن این مشکل ها استفاده کنند. در این میان بسیاری از بانوان هم هستند که نمیخواهند برای کوچک کردن اندازه سینه خود، زیر تیغ عمل جراحی پلاستیک بروند تا زخم های بزرگی روی سینه آنها ایجاد شود و حساسیت نوک سینه ها را از دست بدهند. افرادی که تحت این عمل های جراحی قرار میگیند نمیتوانند تا دو هفته کارها و فعالیت های معمولی زندگی شان را انجام دهند. بنابراین میتوان از لیپوماتیک سینه به عنوان یک روش جایگزین استاندارد استفاده کرد تا تنها با چند برش کوچک به سایز مورد نظر رسید. امروزه این روش برای تمام زنان در سراسر جهان انجام می شود. همینطور استفاده از این روش هزینه کمتری داشته و دوران بهبودی آن کمتر می شود.

 

مزایای جراحی زیبایی لیپوماتیک سینه


• در این روش نسبت به دیگر روش های جراحی، دوران نقاهت کمتر و کوتاه تر خواهد بود.
• مدت زمان انجام عمل جراحی نیز در این روش بسیار کم می باشد.
• در روش لیپوماتیک، هیچ برش و بخیه ای روی بدن فرد ایجاد نشده و نیازی به بستری شدن وی در بیمارستان نیست.
• پوست فرد در این روش جمع می شود.
• خطر آمبولی وجود نداشته و عوارض بسیار کم می باشد.
• کبودی های کمتری در استفاده از این روش نسبت به دیگر روش ها مشاهده خواهید کرد.

 

دستگاه لیپوماتیک سینه به چه صورت است؟


این دستگاه دارای یک کمپرسوری بوده که هوای فشرده را به داخل کانولا منتقل می کند. این کانولا با ارتعاش هایی که ایجاد می کند باعث لرزش های سریع زیر پوست شده که در نتیجه این عمل اتصال سلول های چربی و تخلیه آن انجام خواهد شد. کانولا از راه سوراخ های سه میلیمتری که در قسمت مورد نظر ایجاد شده وارد بدن بیمار می شود و امواح اینفراسونیک ایجاد می کند. خوشبختانه در این روش هیچ آسیبی به بافت عضلانی، عروق و اعصاب نمی رسد و در آخر چربی شل شده از بدن بیمار خارج می شود.

 

مراقبت های بعد از لیپوماتیک سینه


شما میتوایند بعد از انجام این عمل حرکت کرده و راه بروید، جراحی زیبایی سینه با بیهوشی موضعی انجام می شود.
فرد بیمار بعد از عمل امکان خوردن، نوشیدن و حرکت کردن را دارد.
احساس تورم و ناراحتی در قسمت سوراخ های ایجاد شده نرمال لوده و با درد آن با مسکن قابل تحمل است.
بیمار میتواند همان روز به منزل خود برگشته و باید تا مدت یک هفته روی زخم های خود را پانسمان کند.
وضعیت زخم ها را تا مدت یک هفته بررسی کنید.
حتما بعد از عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک سینه به مدت چهار یا شش هفته لباس های مناسب و گشاد پوشیده و بعد از یک هفته نیز ورزش های سبک انجام دهید. برای بهبودی سریع تر، محل زخم ها را به آرامی ماساژ دهید.
بیمار میتوان به رژیم غذایی معمول خور برگشته و از آب، آب میوه و یا نوشیدنی های غیر الکلی برای تامین شدن آب از دست رفته استفاده کند.

 

عوارض انجام عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک سینه


بیشتر بیمارانی که تحت عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک سینه قرار گرفته اند از این روش راضی هستند. اما همچنان از کبودی، تورم و بی حسی شکایت هایی می شود. تورم در این عمل در طول چند هفته خوب می شود اما عوارض بدی که میتواند باعث ایجاد خطر شود تشکیل سروما به جای ماندن رد زخم، از دست دادن پوست، نروز پوست، تاخیر در خوب شدن پوست و هماتوم هستند.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش