بهترين دكتر پروتز سينه در تهران


به راستی بهترین دکتر جراحی زیبایی سینه چه کسی است و یا بهتر بپرسیم، چه ویژگی هایی دارد؟ دکتر جراح زیبایی خوب در تمام زمینه ها، دکتری است که تمام اطلاعات مورد نیاز را از جمله نحوه انجام جراحی اش، مراقبت های قبل و بعد از عمل و نتیجه و احتمالات و ... را در اختیار بیماران خود بگذارد.

 

 

در عمل جراحی پروتز سینه نیز تمام این موارد ذکر شده باید رعایت شود، اینکه عمل جراحی پروتز سینه به صورت انجام شده، چگونگی مراقبت های بعد و قبل از عمل، عوارض و مزایا و ... . اولین کاری که فرد متقاضی باید قبل از انجام عمل جراحی زیبایی پروتز سینه انجام دهد، انتخاب یک دکتر جراح مجرب و با مهارت بسیار خوب است. سعی کنید در انتخاب دکتر خود تمام حساسیت های لازم را بکار بگیرید. چرا که انتخاب یک دکتر جراح خوب که از تکنیک ها و روش های مختلف در عمل جراحی استفاده می کند، در نتیجه این عمل بسیار موثر می باشد.

 

مواردی که یک دکتر جراح پروتز سینه باید به بیماران خود گوشزد کند :


دکتر .... که فوق تخصص جراحی پلاستیک در ایران می باشد، قبل از انجاماین جراحی زیبایی تمام معاینات لازم و بررسی ها را انجام میدهد و به هر سوال بیمار از خود با دقت و صبوری پاسخ میدهد. دکتر .... درصورتی که هرگونه
دکتر باید تمام مراحل مراقبت های قبل از پروتز و بعد از پروتز سینه را برای بیماران شرح داده و عوارض احتمالی را به بیمار گوشزد کند.
اگر به سراغ بهترین دکتر جراح زیبایی پروتز سینه هم میروید، بازهم نمونه کارهای او را دیده و از وی درخواست کنید. سعی کنید با صبر و حوصله بهترین دکتر جراح را در زمینه جراحی پروتز سینه انتخاب کنید که تجارب بسیار داشته و از مهارت بالایی برخوردار باشد. در این صورت نتیجه ای که بعد از عمل میگیرید بیشتر برایتان لذتبخش خواهد بود و از انتخاب و عمل خود پشیمان نمی شوید.
دکتر جراحی زیبایی سینه بیماران خود را از نحوه برش ها روی سینه و پروتزهای مختلف برای سینه مطلع می کند. دکتر در این جلسات بیمار را با انواع پروتزهای مختلف سینه و اینکه از کجا و چگونه برش می زند آشنا می کند تا بیماران بتوانند بهترین تصمیم را برای انجام این عمل جراحی بگیرند.

 

انواع پروتز سینه


پروتزهای سینه دو نوع هستند :
پروتز سیلیکونی
پروتز آب نمکی
دکترمژگان هادیان بعد از بررسی بافت سینه های بیمار، وی را در انتخاب بهترین نوع از این پروتزها راهنمایی کرده و همینطور نظر خود بیمار را برای گرفتن نتیجه ای بهتر در جراحی زیبایی پروتز سینه میگیرد. این راهنمایی های دکتر کاملا به نفع بیمار است به عنوان مثال به این صورت بوده که اگر بافت سینه ای کوچک و یا پهنای قفسه سینه کوچکی دارید، نباید از پروتزهای سایز بزرگ استفاده کنید .

دکتر مژگان هادیان

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش