هزينه جراحي كوچک كردن سينه زنان و مردان


 جراحی زیبایی سینه برای افرادی مناسب بوده که سینه های نامنظم بزرگ دارند. داشتن سینه های بزرگ عامل کمر درد، گردن درد و دیگر علائم فیزیکی است. بعد از تحقیقاتی که انجام شده بیشتر زنانی که این عمل را انجام داده اند، از نتیجه عمل خود راضی بوده اند.

 

 

مردان نیز برای کوچک کردن سینه خود دست به این عمل جراحی می زنند. در مردها نیز امکان دارد سینه ها به صورت غیر طبیعی بزرگ شده و شبیه به سینه های زنان بشود که میتوان با این همل جراحی زیبایی، این مشکل را برطرف کرد. اگر قصد انجام عمل جراحی کوچک کردن سینه را دارید حتما درباره سابقه پزشکی و بیماری های خود با دکتر جراح صحبت کنید. اینکه آیا تابحال دچار بیماری شده اید که روی سینه ها تاثیر بگذارد، بسیار مهم است. در درجه دوم، سابقه پزشکی خانواده است.

 

جراحی زیبایی سینه

 

هزینه این جراحی


نمیتوان هزینه دقیقی برای  عمل جراحی زیبایی سینه مشخص کرد. هزینه جراحی کوچک کردن سینه درواقع به مقدار برداشت بافت ها و چربی های اضافی و همینطور شرایط بیمار دارد. در بعضی موراد نیز شرایط جسمی فرد به شکلی بوده که باید آزمایش هایی انجام دهد تا از سلامت جسمی او اطمینان حاصل شود. این عمل زیبایی احتیاج به اتاق عمل، تجهیزات پزشکی و مواد بیهوشی و هزینه آن بستگی به بیمارستانی که عمل در آن انجام میشود دراد.

نحوه انجام جراحی کوچک کردن سینه


این عمل با توجه به وضعیت جسمی بیمار، حتی به صورت سرپایی در یک مرکز درمانی نیز قابل انجام است. در بعضی موارد نیز باید یک شب را بیمارستان ماند. در هر حالت، بیمار برای انجام این جراحی زیبایی باید بیهوش شود. عمل جراحی کوچک کردن سینه تقریبا دو تا پنج ساعت به طول می انجامد. در این نوع عمل جراح نوک سینه را برمی دارد سپس روی قسمت پایینی سینه یک سوراخ ایجاد کرده و بافت و چربی اضافه را از سینه ها خارج می کند. سپس نوک پستان را سر جای خود قرار میدهد. جراح برای خارج کردن این بافت ها و چربی ها از لوله های زهکشی استفاده می کنند.

افراد مناسب جراحی کوچک کردن سینه


• افرادی که تمایل به جراحی کوچک کردن سینه دارند، باید بعد از اینکه سینه ها به رشد کامل خود رسیده اند این عمل را انجام دهند.
• اگر تمایل به باردار شدن دارید، این جراحی را یکسال بعد از زایمان انجام دهید. با انجام این جراحی اگر بعدا باردار شوید، ممکن است سینه ها به حالب قبلی خود برگشته و دوباره بزرگ شود.
• حتما اگر اضافه وزن دارید، وزن خود را پایین آورده و سپس عمل جراحی کوچک کردن سینه را انجام دهید.

مزایای جراحی کوچک کردن سینه


• با کوچک شدن سینه، فرد تناسب اندام خوبی پیدا می کند.
• موجب افزایش اعتماد به نفس می شود
• با انجام این جراحی مشکت افتادگی شانه و تغییر شکل گردن که به خاطر سینه های بزرگ رخ میدهد، برطرف می شود.
• بین سینه ها تقارن ایجاد می شود.

 

عوارض جراحی کوچک کردن سینه


• تا یک الی دو هفته تورم و کبودی مشاهده می کنید که طبیعی بوده و بعد از مدتی بهبود می یابد.
• بعد از عمل ممکن است حس کنید سینه ها در باف برش خورده کمی سف هستند که علت آن هم جوش خوردن زخم ها به هم است. میتوان با ماساژ دادن سینه ها، البته با آموزش دیدن از پزشک، این مشکل را برطرف کرد.
• این امکان وجود دارد که حس هاله دور سینه بعد از جراحی زیبایی سینه کمتر شده و این وضعیت تا چند ماه ادامه داشته باشد که جای نگرانی نیست مدتی بعد خوب می شود.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش