عوارض پروتز سينه که باید بدانید !


درواقع عمل پروتز سینه برای بزرگ تر کردن، جایگزین حجمی از سینه که در حاملگلی و یا کاهش وزن از دست رفته انجام می شود. بنابراین افزایش حجم سینه های یکی از روش های درمان است. همینطور بسیاری از متقاضیان افرادی هستند که به بیماری سرطان سینه مبتلا شده و یا سینه شان بر اثر ضربه از بین رفته است که با پروتز سینه، آن قسمت را بازسازی می کنند. پروتز سینه یکی از رایج ترین عمل های جراحی زیبایی بین بانوان بوده که در آن پورتزهای مصنوعی برای بیشتر شدن اندازه و بهبود یافتن شکل سینه ها انجام می شود. برای انجام این عمل فرد باید سلامت جسمی کامل داشته و همینطور حداقل هجده سال کامل را داشته باشد. نارحتی از کوچک بودن سینه ها، کاهش وزن، تقارن نداشتن، رشد ناکافی یک و یا دو سینه، بدشکل شدن سینه ها به خاطر حاملگی، افزایش سن و ... دلایلی است که فرد را وادار به انجام این عمل می کند.

                                                     

جراحی زیبایی سینه

ممکن است بعد از یکبار عمل کردن به نتیجه دلخواه نرسید.

تقریبا میتوان گفت 25% از زنانی که روی سینه های خود عمل جراحی زیبایی سینه انجام داده اند، به از ده سال دوباره باید این عمل جراحی را تکرار کنند. چرای که این پروتز دائمی نبوده و به ترمیم احتیاج دارد. پروتز در طی چند سال فرم اصلی و شکل خود را از دست میدهد. اگر به طور خلاصه بخواهیم بگوییم، فکر نکنید تنها یکبار باید عمل پروتز را انجام داد.

هزینه این عمل جراحی بیشتر از آن چه فکر می کنید است .

اسن عمل، هزینه های جانبی بسیاری داشته که قیمت تمام شده با آن چه که قبلا فکر می کردید و حدس می زدید، بسیار فرق دارد. البته این هزینه ها بستگی به کشور، شهر، پزشک و بیمار داشته و متغیر می باشد. بعضی از این عمل جراحی ها نیازمند مراقبت و تحت نظر بودن بیشتری را دارند که همین باعث اضافه شدن هزینه ها می شود.

بعد از جراحی سینه پنج تا هفت روز باید کامل استراحت کرد.

توجه داشته باشید که پنج تا هفت روز را باید کاملا در خانه استراحت کرده تا خوب شوید. در طول این چند اصلا کار نکرده و فقط به فکر استراحت باشید باشید.

مصنوعی بودن پروتز احساس شده و اصلا مثل سینه واقعی نیست.

اگر پروتزهای سیلیکونی را دیده باشید، فکر می کنید که شباهت بسیاری با سینه واقعی دارند. اما این پروتز ها ساخته دست انسان بوده و هرگز نمیتواند جای جالت و بافت طبیعی سینه را بگیرد. از هر پروتزی که استفاده کنید، مصنوعی بودن آن حس می شود.

با یکبار عمل نمیتواند سینه کوچک را خیلی بزرگ کرد.

اگر سینه های کوچکی دارید و فکر می کنید با انجام یکبار جراحی زیبایی سینه، سایز خود را بزرگ می کنید، سخت در اشتباهید! بدن و پوست برای تغییر شکل خود به زمان احتیاح داشته حداقل برای بزرگ کردن آن باید چند سال زمان استفاده کنید تا فرم بد به خود نگیرد.

بزرگ یا کوچک کردن سینه روی شیر دادن تاثیر منفی دارد.

اگر انداز سینه خود را کوچک و یا بزرگ می کنید، به فرزند خود شیر ندهید. احتمال این ریسک هست که لوله شیررسان به سینه قطع شده باشد.

حس نوک سینه بعد از پروتز سینه از بین می رود.

این موضوع به چند عامل بستگی دارد. از مهم ترین آن ها میتوان به شکل سینه و نحوه جراحی اشاره کرد. البته بعد از از بین رفتن این حس میتوان سرما را احساس کرد.

در صورت داشتن سرطان سینه در خانواده این عمل را انجام ندهید.

اگر سابقه خانوادگی بدی دارید و افرادی در خانواده شما هستند که مبتلا به سرطان سینه بوده اند، توصیه می شود اصلا و هرگز این عمل جراحی را انجام ندهید. چرا که خطر مبتلا شدن به سرطان را بیشتر می کند.

به همه دکتر های جراح سینه اعتماد نکنید.

قبل از اینکه این عمل جراحی را انجام دهید، حتما از پیشینه جراح سینه خود مطلع شده و راجب به او تحقیق کنید.

 

برای کوچک شدن سینه چه باید کرد ؟


بزرگ بودن بیش از حد سینه زنان عوارض زیادی به همراه دارد .سینه بزرگ روی گردن و ستون فقرات تاثیر زیادی دارد و به مرور زمان موجب دردهای مزمن خواهد شد .
بزرگ کردن بیش از حد سینه با جراحی زیبایی سینه می تواند فشارهای زیادی به عضلات اطراف سینه وارد کند .
وقتی که سینه بسیار بزرگ باشد بدن به سمت جلو خم می شود که منجر به قوز و در نتیجه بدن شکل عادی خود را از دست می دهد .
زمانی که سینه بزرگ به مرکز بدن فشار وارد می کند تاثیر منفی روی دیسک کمر خواهد گذاشت .
دختران بسیاری به علت مادرزایی سینه های خیلی برزگی دارند که می توان این مشکل را با جراحی زیبایی سینه رفع کرد .
سینه بزرگ ممکن است مشکلات خواب رفتگی و یا عفونت و تعریق را ایجاد کند .
بسیاری از دختران و زنان که سینه های خیلی بزرگی دارند اعتماد به نفس خود را از دست می دهند .

روش های مختلف دیگری به غیر از جراحی زیبایی سینه برای کوچک کردن سینه وجوددارد .
1-بافت سینه در زنان بافت چربی می باشد و خانم ها می توانند با ورزش هایی که باعث تعریق زیادی می شود همانند هوازی و ایروبیک چربی ها را از بین ببرند .
2-روش دیگری به اسم پوش آپ وجود دارد که باعث سفت شدن سینه ها و همچنین بهبود وضعیت سینه خواهد شد و از تعداد کم شروع کنبد و با توجه به وضعیت توان بدن روز به روز تمرین پوش آپ را افزایش دهید .
3- تمرینات پرس سینه در فرم دهی و تقویت عضلات سینه تاثیر زیادی دارد .
4- روش دیگری که باعث کوچک کردن سینه می شود تمرینات پارالل می باشد که باغث سوزاندم چربی سینه خواهد شد .
5-روش فشردن دستها به هم برای کوچک کردن سینه و همچنین چالاکی سینه ها .
امتحان کردن روش هایی که ذکر شد می تواند تاثیر زیادی در کوچک شدن سینه زنان داشته باشد .با این حال اگر روش های بالا را امتحان کردید و به نتیجه مطلوبی دست پیدا نکردید جراحی زیبایی سینه می تواند یک نتیجه ایده آل برای شما داشته باشد .

بزرگ شدن سینه و باسن در زنان

 

سینه و باسن زیبا و خوش فرم یکی از نشانه های زنانگی به شمار می آید .
روش های متعددی برای بزرگ کردن سینه و باسن وجود دارد .بسیاری از زنان علاقه به سینه های بزرگ و سفت دارند .
خانم های زیادی با استفاده از قرص و یا کرم افزایش دهنده سایز سینه و یا تزریق هورمون و جراحی زیبایی سینه استفاده کرده اند و به نتیجه دائمی و مطلوبی دست پیدا نکرده اند .
روش های طبیعی بسیاری برای بزرگ شدن سینه و باسن وجود دارد که نیاز به صبوری و تکرار کردن دارد .البته گفتن این نکته حائز اهمیت می باشد که افراد زیادی روش های طبیعی را اجرا کرده اند و به نتیجه مطلوب دست پیدا نکرده اند .و نکته که بسیار مهم است این است که ژنتیک افراد تاثیر زیادی دارد .به طور مثال اگر ژن سینه کوچک دارید نباید سینه هایی بزرگ را توقع داشته باشید .
درمان های طبیعی برای بزرگ شدن سینه و باسن عبارتند از :
1-ورزش کردن
ورزش زیاد خصوصا شنا و یا پرس سینه که حرکت دست ها را به همراه دارد باعث افزایش سایز سینه ها می شود .این روش بافت عضله ای را تقویت می کندو باعث افزایش سایز می شود .لازمه آن تمرین مداوم می باشد .
2-ماساژدادن سینه
با کمک ماساژ سینه می توانید جریان خون را در سینه ها افزایش دهید .برای اینکار می توانید از روغن استفاده کنید .
3-استفاده از پمپ بزرگ کننده سینه
4-استفاده از داروهای گیاهی مثل شنبلیله , تخم رازیانه , ریشه قاصدک و سیب زمینی وحشی که می تواند تاثیر زیادی در سایز سینه ایفا کند .

باسن تخت و نافرم نیز دغدغه بسیاری از خانم هی باشد .برای داشتن باسنی سفت و خوش فرم باید موارد زیر را رعایت کنید .
1-تمرینات ورزشی از جمله اسکوات تاثیرزیادی روی خوش فرمی باسن دارد.
2-علاوه بر ورزش و تمرین حرکات پا رژیم غذایی سالم در زیبایی اندام و باسن تاثیر زیادی دارد.
دو مورد از صفت های زیبایی زنان در سینه و باسن خلاصه می شود که برخی از خانم ها از روش های طبیعی احساس نارضایتی می کنند و با انجام همه موارد ذکر شده به نتیجه نرسیده اند و خواستار یک روش سریع و دائمی می باشند . به همین دلیل جراحی زیبایی سینه و جراحی زیبایی باسن به آن ها توصیه می شود . با این روش می توانند در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست یابند و سینه و باسن خوش فرم و زیبا داشته باشند .

 

 

برداشتن سینه زنان یا ماستکتومی

 

قبل از شروع به توضیح در مورد جراحی زیبایی سینه و ماستکتومی توجه به انجام این نکته در بانوان محترم الزامی است که برای تشخیص سرطان باید هر شش ماه یکبار به پزشک مراجعه کنند و مورد معاینه قرار بگیرند .در صورتی که پزشک تشخیص داد که شما مبتلا به سرطان سینه هستید ممکن است لازم باشد که سینه برداشته شود .به برداشتن سینه زنان در جراحی سینه اصطلاحا ماستکتومی گفته می شود.
ممکن است بعضی از خانم ها سرطان سینه نداشته باشند اما به هر دلیلی ممکن است ریسک سرطان سینه را ئداشته باشند به همین دلیل عمل جراحی ماستکتومی را باید انجام دهند .
این عمل جراحی با برداشتن بافت سینه صورت می پذیرد و برای از بین بردن و درمان سرطان سینه روی بیمار صورت می گیرد .علاوه بر خانم ها آقایان نیز مستعد سرطان سینه می باشند که برای پیشگیری از سرطان سینه عمل ماستکتومی روی آن ها صورت می پذیرد .
روش این جراحی بدین صورت می باشد که بافت سینه و هاله نوک سینه و پوست به صورت کامل برداشته خواهد شد و مهمترین نکته در این نوع جراحی موقعیت و سایز تومور است که در این صورت باید بافت اطراف سینه برداشته شود .
روند انجام برداشتن سینه زنان به این صورت می باشد که تحت بیهوشی عمومی صورت می پذیرد .قبل از جراحی در مورد اینکه جه مقدار از بافت و عضلات سینه را باید برداشت حتما با پزشک جراح خود صحبت کنید .
انواع مختلف برداشتن سینه زنان یا ماستکتومی
روش های مختلفی برای برداشتن سینه وجود تدارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد .
1- برداشتن سینه زنان به روش سنتی
2- برداشتن سینه زنان به روش رادیکال اصلاح شده
3- برداشتن سینه زنان با حفظ پوست
4- برداشتن سینه زنان به روش رادیکال
5- برداشتن سینه زنان با حفظ نوک سینه یا ماستکتومی زیر جلدی
6- بازسازی سینه بعد از برداشتن سینه
7- برداشتن و خارج کردن غدد لنفاوی
8- جراحی زیبایی سینه
بعد از جراحی زیبایی سینه نکاتی توسط پزشک به بیمار داده می شود که باید مراقبت های مربوطه را انجام دهد تا از سلامت کامل برخوردار گردد .

افزایش سریع سایز سینه با روش های مختلف


روش های زیادی برای افزایش سایز سینه خانم ها از جمله جراحی زیبایی سینه وجود دارد که در زیر نام برده می شود اما این که چه روشی موثرتر خواهد بود و در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه بخش است موضوع بحث ما خواهد بود .
1-افزایش سایز سینه با طب سوزنی
2- افزایش سایز سینه با ورزش های مختلف
3- افزایش سایز سینه با نوشیدن آب
4- افزایش سایز سینه با کرم های طبیعی
5-افزایش سایز سینه با تخم کتان که حاوی فیتواستروژن می باشد و به رشد سینه کمک می کند .
6-افزایش سایز سینه با مصرف بعضی از گیاهان دارویی
7-افزایش سایز سینه با مصرف قرص ضد بارداری که ممکن است عوارض بسیاری به همراه داشته باشد .
8-افزایش سایز سینه با شنا کردن
9-افزایش سایز سینه با مصرف پروتئین که در بعضی از میوه جات و سبزیجات یافت می شود .
10-افزایش سایز سینه با خوردن چربی های سالم
11-افزایش سایز سینه با مصرف ویتامین که کمبود ویتامین در بدن بررشد و سلامت سینه تاثیر گذار خواهد بود .

12-افزایش سایز سینه با ماساژ سینه
خانم های زیادی مواردی که ذکر شد را امتحان کرده اند و باز هم به نتیجه دلخواه و مطلوب خود نرسیده اند .
بهترین راهکار برای بزرگ کردن و افزایش سریع سایز سینه جراحی زیبایی سینه می باشد .به خانم هایی که می خواهند در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه ایده آل و مطلوبی برای سینه های خود داشته باشند توصیه می شود جراحی زیبایی سینه انجام دهند که این کار در کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر هادیان انجام می پذیرد.قبل از اقدام به جراحی زیبایی کلیه موارد مربوط به سینه مورد بازبینی قرار می گیرد و با رضایت بیمار جراحی زیبایی صورت می گیرد .

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش