تزریق چربی سینه یا جراحی زیبایی سینه


سینه های ایده آل از نظر خانم ها، سینه هایی بزرگ و خوش فرم است. با توجه به این نیاز خانم ها روش های جراحی مختلفی ارائه شد. انواع عمل های جراحی زیبایی سینه در دنیا معرفی شده که تزریق چربی سینه برای بزرگ کردن سینه ها یکی از آن هاست. بزرگ کردن سینه در آمریکا یکی از معمول ترین عمل های جراحی زیبایی سینه است. اگر قصد بزرگ کردن سینه های خود را بدون عوارض زیاد، خطرات جراحی و البته هزینه کم دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از روش تزریق چربی سینه است. این روش برای کسانی که به دنبال روش های بی خطر هستند بسیار مناسب می باشد.

جراحی زیبایی سینه 

لیپوماتیک سینه توسط بهترین فوق تخصص زیبایی دکتر مژگان هادیان


داشتن سینه های بزرگ شاید برای بانوان یک مزیت باشد اما عوارضی هم برای بانوان داشته از جمله درد کمر، سر درد، درد گردن، پشت درد و ... . در اینجور مواقع بسیاری از بانوان برای کوچک کردن سینه های خود، تن به عمل جراحی زیبایی سینه میدهند. اما این عمل ها ممکن است باعث ایجاد زخم های بزرگ شده و یا حتی حساسیت نوک سینه را تغییر دهد. این عوارض، بسیاری از بانوان را از عمل جراحی میترساند. علاوه بر اینها، فرد بیمار بعد از جراخی سینه نمیتواند تا دو هفته به فعالیت معمولی زندگی و یا کار برگردد. بنابراین روش لیپوماتیک ابدا شد. این روش یک راه جایگزین برای کاهش سایز سینه بوده می باشد. در این نوع جراحی، جراح فوق تخصص زیبایی تنها با برش های کوچکی سایز سینه های شما را کاهش می دهد. همچنین لیپوماتیک هزینه کمتری داشته و دوره بهبودی آن بسیار کوتاه می باشد به قدری که بعد از سه روز میتوان به فعالیت های قبل بازگشت. اما فراموش نکنید که لیپوماتیک سینه توسط بهترین فوق تخصص زیبایی به شما نتیجه خوبی میدهد.

 

جراحی زیبایی سینه

 

لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه


چاقی و لاغری بیش از حد، بالا رفتن سن و سال و ... از جمله دلایلی هستند که باعث تغییر فرم و شکل سینه ها و یا شل شدگی آن ها می شود. به همین خاطر بسیاری از بانوان به دنبال روشهای مختلف جراحی زیبایی سینه هستند تا این مشکل را برطرف کرده و مشکلات ظاهری سینه خود را رفع کنند. اما با وجود هزینه و عوارضی جراحی زیبایی سینه دارد، بسیاری از بانوان ترجیح میدهند که این عمل جراحی را انجام ندهند. اما امروزه، با پیشرفت علم و تکنولوژی، روشی ابدا شده که بتوان با کمترین عوارض و همینطور هزینه مناسب، این جراحی را برای کسانی که سینه های افتاده و شل دارند، انجام داد. لیفت سینه که منظور بالا کشیدن سینه ها می باشد، یک روش کاملا بی خطر بوده اما احتایج به یک مدت طولانی و البته انرژی دارد. چرا که فرد باید به مدت دو تا شش ماه این جراحی را انجام دهد تا به نتیجه مورد نظر خود برسد. با اینکه این روش بسیار کم خطر بوده و عوارضی نیز ندارد، اما بازهم افرادی هستند که حاضر نیستند تن به عمل جراحی بدهند. برای اینگونه افراد در ادامه، چند روش لیفت سینه بدون جراحی زیبایی سینه معرفی کرده ایم تا بدون احتیاج به عمل جراحی، به فرم سینه دلخواه خود برسید.

 

جراحی زیبایی سینه

 

بهترین روش بزرگ کردن سینه چیست ؟


همیشه بانوانی هستند که به دنبال بزرگ شدن سینه های خود بدون نیاز به جراحی زیبایی سینه هستند. برای بزرگ شدن سینه ها راه های زیادی وجود دارد. اگر فکر می کنید که سینه های بزرگتر میتواند در جذابیت شما تاثیر بگذارد، در ادامه همراه ما باشید تا شما را با چند روش برای بزرگ کردن سینه ها آشنا کنیم. بسیاری از خانم ها هستند که وقتی خود را در آینه میبینند، راضی نیستند و همیشه به دنبال راه هایی برای زیبایی ظاهری خود میگردند. طبق آمارهای گرفته شده، خانم ها سالانه هزینه زیادی برای رسیدن به ظاهر خود، تقویت پوست، از بین بردن سلولیت ها و ... صرف می کنند. اما امروزه روش های بسیاری بوجود امده که با استفاده از آن ها حتی ممکن است به جراحی زیبایی سینه برای بزرگ کردن احتیاجی نداشته باشید. بنابراین چند مورد از این روش ها را همچنین عمل جراحی را برای شما معرفی می کنیم.

 

جراحی زیبایی سینه

حجم دهنده سینه بدون نیاز به جراحی زیبایی سینه

بسیاری از بانوان هستند که دنبال راهی برای داشتن سینه های خوش فرم و زیبا میگردند. همینطور بسیاری از آن ها در تلاش هستند تا از روش هایی به جز جراحی زیبایی سینه استفاده کنند که هم بی خطر باشد و همینطور نتیجه خوبی داشته باشد. امروزه استفاده از روش های مختلف جراحی زیبایی سینه بین بانوان بسیار رایج شده است. که در ادامه عوارض و هزینه هایی که دارند، بسیاری از زنان ترجیح میدهند تا با روش های خانگی و سالم که مثل جراحی زیبایی سینه عوارض ندارد، به حجم دادن سینه های خود کمک کنند. در همین راستا کرن های بزرگ کننده سینه تولید شد که چندان تاثیری ندارند. به همین خاطر برای شما چندین روش خانگی و سالم، جایگزین کرم های مختلف حجم دهنده سینه معرفی می کنیم. در ادامه همراه ما بمانید.

جراحی زیبایی سینه

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش