برداشتن سینه زنان یا ماستکتومی

 

قبل از شروع به توضیح در مورد جراحی زیبایی سینه و ماستکتومی توجه به انجام این نکته در بانوان محترم الزامی است که برای تشخیص سرطان باید هر شش ماه یکبار به پزشک مراجعه کنند و مورد معاینه قرار بگیرند .در صورتی که پزشک تشخیص داد که شما مبتلا به سرطان سینه هستید ممکن است لازم باشد که سینه برداشته شود .به برداشتن سینه زنان در جراحی سینه اصطلاحا ماستکتومی گفته می شود.
ممکن است بعضی از خانم ها سرطان سینه نداشته باشند اما به هر دلیلی ممکن است ریسک سرطان سینه را ئداشته باشند به همین دلیل عمل جراحی ماستکتومی را باید انجام دهند .
این عمل جراحی با برداشتن بافت سینه صورت می پذیرد و برای از بین بردن و درمان سرطان سینه روی بیمار صورت می گیرد .علاوه بر خانم ها آقایان نیز مستعد سرطان سینه می باشند که برای پیشگیری از سرطان سینه عمل ماستکتومی روی آن ها صورت می پذیرد .
روش این جراحی بدین صورت می باشد که بافت سینه و هاله نوک سینه و پوست به صورت کامل برداشته خواهد شد و مهمترین نکته در این نوع جراحی موقعیت و سایز تومور است که در این صورت باید بافت اطراف سینه برداشته شود .
روند انجام برداشتن سینه زنان به این صورت می باشد که تحت بیهوشی عمومی صورت می پذیرد .قبل از جراحی در مورد اینکه جه مقدار از بافت و عضلات سینه را باید برداشت حتما با پزشک جراح خود صحبت کنید .
انواع مختلف برداشتن سینه زنان یا ماستکتومی
روش های مختلفی برای برداشتن سینه وجود تدارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد .
1- برداشتن سینه زنان به روش سنتی
2- برداشتن سینه زنان به روش رادیکال اصلاح شده
3- برداشتن سینه زنان با حفظ پوست
4- برداشتن سینه زنان به روش رادیکال
5- برداشتن سینه زنان با حفظ نوک سینه یا ماستکتومی زیر جلدی
6- بازسازی سینه بعد از برداشتن سینه
7- برداشتن و خارج کردن غدد لنفاوی
8- جراحی زیبایی سینه
بعد از جراحی زیبایی سینه نکاتی توسط پزشک به بیمار داده می شود که باید مراقبت های مربوطه را انجام دهد تا از سلامت کامل برخوردار گردد .

افزایش سریع سایز سینه با روش های مختلف


روش های زیادی برای افزایش سایز سینه خانم ها از جمله جراحی زیبایی سینه وجود دارد که در زیر نام برده می شود اما این که چه روشی موثرتر خواهد بود و در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه بخش است موضوع بحث ما خواهد بود .
1-افزایش سایز سینه با طب سوزنی
2- افزایش سایز سینه با ورزش های مختلف
3- افزایش سایز سینه با نوشیدن آب
4- افزایش سایز سینه با کرم های طبیعی
5-افزایش سایز سینه با تخم کتان که حاوی فیتواستروژن می باشد و به رشد سینه کمک می کند .
6-افزایش سایز سینه با مصرف بعضی از گیاهان دارویی
7-افزایش سایز سینه با مصرف قرص ضد بارداری که ممکن است عوارض بسیاری به همراه داشته باشد .
8-افزایش سایز سینه با شنا کردن
9-افزایش سایز سینه با مصرف پروتئین که در بعضی از میوه جات و سبزیجات یافت می شود .
10-افزایش سایز سینه با خوردن چربی های سالم
11-افزایش سایز سینه با مصرف ویتامین که کمبود ویتامین در بدن بررشد و سلامت سینه تاثیر گذار خواهد بود .

12-افزایش سایز سینه با ماساژ سینه
خانم های زیادی مواردی که ذکر شد را امتحان کرده اند و باز هم به نتیجه دلخواه و مطلوب خود نرسیده اند .
بهترین راهکار برای بزرگ کردن و افزایش سریع سایز سینه جراحی زیبایی سینه می باشد .به خانم هایی که می خواهند در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه ایده آل و مطلوبی برای سینه های خود داشته باشند توصیه می شود جراحی زیبایی سینه انجام دهند که این کار در کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر هادیان انجام می پذیرد.قبل از اقدام به جراحی زیبایی کلیه موارد مربوط به سینه مورد بازبینی قرار می گیرد و با رضایت بیمار جراحی زیبایی صورت می گیرد .

دکتر هادیان متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی سینه


بسیاری از دختران قبل از ازدواج و قبل از بارداری و شیردهی به نوزاد خود دارای سینه هایی زیبا و خوش فرم هستند و بعد از دو سال که شیردهی به پایان رسید سینه ها شل و بدفرم شده و زیبایی و جوانی خود را از دست می دهند . با ورزش های مختلف تا حدوی می توان سینه را تا حدودی به حالت اولیه برگرداند اما اگر لیفت سینه از بین رفته باشد تنها با جراحی زیبایی سینه می توان سینه هایی خوش فرم وزیبا داشت .اندازه سینه بسته به سلیقه خانم ها می باشد .قبل از پروتز سینه بررسی های لازم صورت می گیرد و با توجه به حجم سینه و کشش پوست اندازه پروتز سینه مشخص می گردد .بهتر است در این موارد از پزشک جراح خود کمک بگیرید و نظرات و پیشنهادات ایشان را در اولویت قرار بدید .
جراحی زیبایی سینه در خانم ها و دختران مجرد سالیان سال است که رایج می باشد .زیبایی ظاهر و اندام در خانم ها بسیار پر اهمیت و پررنگ می باشد و سینه هایی خوش فرم و زیبا و متناسب با اندام از زیبایی های زنانه محسوب می شود . حتی به جرات می توان گفت زیبای سینه در خانم ها تاثیر زیادی در رابطه زناشویی ایفا می کند .
بعد از پروتز سینه به مدت کوتاهی از فعالیت جسمانی و ورزش سنگین خودداری کنید .بعضی از خانم ها بعد از جراحی در سینه خود احساس کشیدگی دارند که جای نگرانی نیست و طبیعی است و بعد از مدت زمان کوتاهی دیگر چنین حسی را ندارند . به طور کلی می توان گفت که پروتز سینه تقریبا عوارضی نخواهد داشت اما لازم به ذکر است که تمام موارد گفتخ شده از سوی پزشک جراح پلاستیک و زیبایی به طور کامل رعایت گردد تا دچار مشکل نشوید .داروهایی جهت جلوگیری از عفونت تجویز خواهد شد که بیماران باید در زمان تایین شده به طور کامل مصرف کنند تا از بر.ز خطرات احتمالی جلوگیری شود .
دکتر هادیان متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در ایران با سال ها تجربه در امر جراحی زیبایی سینه میزبان شما عزیزان خواهد بود .

جذابیت زنانه با سایز سینه

این که زنان در مورد سایز سینه چه فکری می کنند و مردان چه سایز سینه ای دوست دارند کاملا متفاوت می باشد . برخی از خانم ها فکر می کنند که سایز سینه شان خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ است در حالی که مردان نظرات متفاوتی نسبت به زنان دارند .
بر اساس آمار به دست آمده سالانه حدود سه میلیون خانم جراحی زیبایی سینه انجام می دهند که هدف از آن زیباتر کردن و بزرگ کردن سینه می باشد و درصد کمی از آنان جهت کوچک کردن سینه خود جراحی زیبایی سینه انجام میدهند .
اینکه سینه یک زن از نظر مردان نقطه جذابیت است را نمی توان انکار کرد اما باید یک نکته مهم را در نظر گرفت که چه سایزو شکلی از نظر مردان مورد توجه قرار می گیرد .به طور کلی می توان گفت سایز و اندازه و شکل و شمایل سینه در رابطه زناشویی بسیار تاثیر گذار خواهد بود .از این رو به خانم ها توصیه می گردد جهت زیبایی بیشتر سینه ها جراحی زیبایی سینه انجام دهند .البته این نکته حائز اهمیت می باشد که موارد مهمتری و دارای اولویت بیشتری در زندگی زناشویی افراد وجود دارد .اما زیبایی می تواند تاثیر زیادی در روابط افراد داشته باشد .
سینه جذاب و خوش فرم و سفت جذابیت زنان را بیشتر خواهد کرد اما فاکتوری برای شروع زندگی محسوب نمی شود .اما در روابط جنسی زن و مرد تاثیر بسیار زیادی ایفا می کند .
برای خانم هایی که این مسئله اهمیت زیادی دارد خوشبختانه راهکارهایی وجود دارد که می توانند جراحی زیبایی سینه انجام دهند و سینه خود را کوچک و یا بزرگ کنند .و به زیبایی و اعتماد به نفس خود بیافزایند .جراحی زیبایی سینه می تواند بهترین راهکار باشد و به سلامتی آن ها آسیبی نمی رساند . برخی از افراد روش های طبیغی مختلفی را امتحان کرده اند و به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند .با جراحی زیبایی سینه می توان به خواسته خود رسید و سینه هایی خوش فرم و زیبا را تجربه کرد .

پروتز سینه در چه محلی قرار می گیرد ؟

پروتز سینه در دو قسمت می تواند قرار بگیرد : 1- پشت پستان 2-پشت عضله زیر پستان
قرار گرفتن پروتز سینه بستگی به شرایط بیمار دارد .در برخی از موارد که هدف بیمار از پروتز سینه زیبایی و بزرگتر شدن سینه می باشد با توجه به در نظر گرفتن شرایط بیمار و با توجه به شرایط فیزیکی و پستان بیمار پروتز می تواند در دو بخش پشت پستان و یا در قسمت پشت عضله زیر پستان قرار بگیرد .
افرادی هستند که به دلیل سرطان به دنبال بازسازی سینه از دست رفته می باشد که در این موارد پروتز سینه باید در پشت عضله زیر پستان قرار می گیرد .
باید در این موارد دقت بسیار بالایی صورت گیرد اگر پروتز روی عضله قرار بگیرد ممکن است پروتز بیرون زده و عوارض زیادی به همراه داشته باشد .اما به طور معمول پروتز در پشت عضله جایگذاری می شود . و فرد دارای سینه بزرگ می باشد و به دلایل مختلفی حجم سینه خود را از دست داده بهترین راه حل در جراحی زیبایی سینه جایگذاری پروتز در پشت سینه می باشد .
برخی خانم ها که سینه های خیلی کوچکی دارند باید پروتز در زیر عضله جایگذاری شود .
خانم هایی که اندام لاغری دارند و دارای سینه هایی کوچک و یا متوسط می باشند و یا خانم هایی که شیر دهی انجام داده اند و دارای افتادگی سینه هستند پروتز در پشت سینه آن ها قرار خواهد گرفت .
معایب قرار گرفتن پروتز سینه در پشت پستان بدین صورت خواهد بود که پروتز بعد از جراحی زیبایی سینه لمس خواهد شد و احساس بدی برای بیمار ایجاد می کند و لبه پروتز ممکن است لمس شود اما در مقابل مزیتی دارد که ماموگرافی به صورت راحت تری صورت می گیرد .
قبل از جراحی زیبایی سینه مشاوره کامل در خصوص پروتز پستان خواهد شد .
به طور کلی می توان گفت که پروتز سینه از هر نوعی که باشد عوارضی به همراه ندارد و برخی از خانم ها از کشیدگی پوست خود در محل پروتز صحبت می کنند که این امر به صورت موقتی و بعد از مدتی این احساس از بین خواهد رفت .

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش